تنها نمايندگی کانون فرهنگی آموزش - اصفهان دختر
 
کانال رسمی پارسايی در تلگرام
برای ورود به پرتال کليک کنيد
 
آزمون
مشاوره
برنامه ریزی
ایجاد آموزشگاه  های هماهنگ در نقاط مختلف شهر  اصفهان جهت دسترسی هماهنگی به آموزش
دعوت از با تجربه ترین مولفان و مدرسان کشور و استان
انتخاب پشتیبانان تخصصی ویژه هر کلاس
برگزاری کلاس های رفع اشکال و حل تمرین نمونه  سوالات امتحانات نهایی به منظور ارتقاء معدل
برگزاری همایش های جمع بندی در راستای آمادگی بیشتر دانش آموزان در دوران کنکور
برگزاری کلاس های آمادگی جهت ورود به مدارس  برتر و آزمون تیزهوشان
برگزاری جلسات ویژه اولیا و ارائه  راهکارهای آموزشی برای پیشرفت درسی دانش آموزان
یک روز ، هدف از آموزش و پرورش ، انتقال شیوه های زندگی کردن از نسل گذشته بود به نسل آینده ولی امروز هدف از آموزش و پرورش ، تغییر و تحول و نوآوری است . ما در جهت تخریب نمی رویم ، در جهت جایگزینی می رویم . جایگزینی آنچه باید باشد به جای آنچه هست . ما روح زندگی می آفرینیم ، دل های پرشور ، قامت های افراشته ، ذهن های باز ، دست های ماهر ، اندیشه های ورزیده سرشار از دانش روز ، چشم و گوش باز برای دریافت آگاهی ها ، فن و مهارت مشاهده ، ذهن تحلیل گر ، مشاهده و مطالعه و مقایسه ، مهارت عناصر ساده را در « ترکیب » را در تحول دیدن هر چه سرعت تغییرات بیشتر باشد ، عمر آگاهی ها کوتاه تر و دانش تحصیل شده نارساتر است . 
ما باید جستجوگری را ،پرسش گری را ، چگونه یادگرفتن را و چابکی در بهره برداری از آگاهی های دریافت شده را ، سرشت یادگیرندگان کنیم ، پاسخ تازه به محرک های از راه رسیده ، شستشوی عادت ها و تهویه داشته ها خانه تکانی انباری های انباشته شده از تاریخ منقضی ها و دل کندن از آن چه روزی دل انگیز بوده است و امروز دل آزار .
زدودن آنچه در دیواره ی رگ های خون رسانی مان رسوب کرده است و مانع رسیدن خون تازه به بافت ها و قلب تپیده مان می شود و راه را بر هر تازه واردی نا آشنایی می بندد .
فروتنی و نرمش ما باید ما را به پیشباز نو وارد ناآشنا بکشاند شاید بذری دیگر و نهالی دیگر و شیوه کاشتنی دیگر در کوله بار اندیشه ها و دستاوردهای خود داشته باشد . بستن درها و پنجره ها اگر برای « خوابیدن » پاسخی مساعد داشته باشد ، برای زندگی کردن ، زندگی پرشور و سرزنده داشتن ، بازدارنده و زیانبار است.پشتیبان روح زندگی میدهد ، امید به آینده می آفریند ، آرامش می بخشد ، و شیوه های لذت بردن از داشته ها را آموزش می دهد . کار پشتیبان خوشایند کردن ناخوشایندهاست
آموزشگاه پارسایی با بیش از دو دهه تجربه ، نوآوری و نتایج درخشان خدمات زیر را در راستای تکمیل و تقویت بنیه علمی دانش آموزان و رفاه حال همشهریان محترم ارانه نموده است :
آموزشگاه پارسايی
خدمات کاربران
آموزشگاه پارسایی با بيش از دو دهه تجربه ، نوآوری و نتايج درخشان خدمات زير را در راستای تکميل و تقويت بنيه علمی دانش آموزان و رفاه حال همشهريان محترم ارانه نموده است .

دعوت از با تجربه ترين مولفان و مدرسان کشور و استان
برگزاری همايش های جمع بندی در راستای آمادگی بيشتر دانش آموزان در دوران کنکور
آدرس دفتر مرکزی : اصفهان ، خيابان نيکبخت غربی، روبروی کتابخانه ميرداماد ، آموزشگاه پارسايی
   
شماره تلفن: ۹۵۰۱۱۱۹۵ - ۰۳۱

پست الکترونیک: info@Parsaee.ir


آدرس وب سایت: www.Parsaee.ir
اطلاعات آموزشگاه
استفاده از مطالب وبسایت آموزشگاه پارسايی برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و برنامه نویسی توسط تارنما پیشرو پارسا می باشد

© 2016-2017 PARSAEE.IR. All rights reserved. We use cookies to offer you a complete experience.
معرفی آموزشگاه پارسايی
کانون فرهنگی آموزش - پارسايی
Kanoon Farhangi Amoozesh - Parsaee
 
آمار وب سایت